Publications Office of the EU
Ισπανία-Valladolid: Υπηρεσίες ασφάλισης ατυχημάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Valladolid: Υπηρεσίες ασφάλισης ατυχημάτων

  • Ανακοινώθηκαν
    03/03/2020
  • Δημοσιεύτηκε
    04/05/2020
  • Προθεσμία
    18/05/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    22/05/2020
  • Ανατέθηκαν
    30/06/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES41 Castilla y León
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES418 Valladolid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66512100 Υπηρεσίες ασφάλισης ατυχημάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,999,600.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,516,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
A2020/001569
Περιγραφή

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
22/05/2020 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
3,999,600.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
3,516,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Πόλη: Bilbao
Ταχυδρομικός κώδικας: 48008
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.