Publications Office of the EU
Γαλλία-La Roche-sur-Yon: Υπηρεσίες γραφικού σχεδιασμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-La Roche-sur-Yon: Υπηρεσίες γραφικού σχεδιασμού

  • Δημοσιεύτηκε
    11/03/2017
  • Προθεσμία
    11/04/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/04/2017
  • Ανατέθηκαν
    15/05/2017
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Département de la Vendée
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRG05 Vendée
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRG05 Vendée
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79822500 Υπηρεσίες γραφικού σχεδιασμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
750,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
17s0020hr
Περιγραφή

L'accord-cadre est fractionné à bons de commande, en application de l'article 80 du décret relatif aux marchés publics. Le montant minimum annuel est de 150 000 EUR HT et le montant maximum annuel de 750 000 EUR HT.
L'accord-cadre sera conclu à compter de sa date de notification au titulaire, pour une durée de 1 an.
Date prévisionnelle de début d'exécution des prestations: début juin 2017.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Département de la Vendée: service marchés
Ταχυδρομική διεύθυνση: 40 rue du Maréchal Foch
Πόλη: La Roche-sur-Yon
Κωδικός NUTS: FR515
Ταχυδρομικός κώδικας: 85923
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: À l'attention de Marie-Laure Pereira
Κύρια διεύθυνση: http://marchespublics.vendee.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://marchespublics.vendee.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/04/2017 00:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
750,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: JCDecaux France
Ταχυδρομική διεύθυνση: 17 rue Soyer
Πόλη: Neuilly-sur-Seine
Ταχυδρομικός κώδικας: 92523
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.