Publications Office of the EU
Τσεχία-Brno: Φυσικό αέριο - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχία-Brno: Φυσικό αέριο

  • Ανατέθηκαν
    17/10/2023
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09123000 Φυσικό αέριο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
40,000,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
30,000,000.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SML/0413/23
Περιγραφή

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky zemního plynu pro odběrná místa zadavatele v období od 1. 1. 2024 do 31. 12. 2024 (resp. do 1.1.2025 do 6:00) v předpokládaném souhrnném objemu 16 142 MWh, prostřednictvím nákupu v aukci na komoditní burze POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. (dále též „PXE“).

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
40,000,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
30,000,000.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Bonett Gas Investment, a.s.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Křižíkova 237/36a
Πόλη: Praha
Ταχυδρομικός κώδικας: 18600
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.