Publications Office of the EU
Γαλλία-Chauray: Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Chauray: Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα

  • Δημοσιεύτηκε
    07/09/2016
  • Προθεσμία
    11/10/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/10/2016
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Proclub
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
20
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Proclub Assistant à Maitrise d'Ouvrage, intervient pour le compte du pouvoir adjudicateur
Περιγραφή

La présente consultation a pour objet la fourniture de denrées alimentaires pour le(s) service(s) de restauration du pouvoir adjudicateur
les caractéristiques techniques des fournitures devront répondre aux prescriptions définies par le cahier des clauses techniques particulières.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Proclub
Ταχυδρομική διεύθυνση: 10 rue du Sailier
Πόλη: Chauray
Κωδικός NUTS: FR533
Ταχυδρομικός κώδικας: 79180
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Proclub, 38-44 rue Edgar Brandt, 72000 Le Mans, tél. 02.43.40.87.75, émail marches.publics@proclub.fr
Κύρια διεύθυνση: http://www.ao-public.fr/telecharger-dce-proclub.html
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.e-marchespublics.com/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one lot only
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/10/2016 08:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

15000000 - Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα

15130000 - Προϊόντα κρέατος

15861000 - Καφές

03221200 - Οπωροκηπευτικά

03310000 - Ψάρια, οστρακοειδή και υδρόβια προϊόντα

15112100 - Νωπά πουλερικά

15890000 - Διάφορα προϊόντα διατροφής και ξηρά τροφή

15111000 - Βόειο κρέας

15113000 - Χοιρινό κρέας

15894300 - Έτοιμα φαγητά

15115100 - Αρνίσιο κρέας

15910000 - Αποσταγμένα αλκοολούχα ποτά

15111200 - Μοσχαρίσιο κρέας

15500000 - Γαλακτοκομικά προϊόντα

15896000 - Προϊόντα βαθείας καταψύξεως

15119100 - Κρέας κουνελιού

15800000 - Διάφορα προϊόντα διατροφής

15330000 - Επεξεργασμένα φρούτα και λαχανικά

15821200 - Γλυκά μπισκότα

15982000 - Αναψυκτικά

15234000 - Καπνιστό ψάρι

15811400 - Τηγανίτες

39000000 - Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού

15880000 - Ειδικά προϊόντα διατροφής

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.