Publications Office of the EU
Πολωνία-Κρακοβία: Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Κρακοβία: Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές

  • Δημοσιεύτηκε
    06/02/2018
  • Προθεσμία
    15/03/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/03/2018
  • Ανατέθηκαν
    11/05/2018
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30213300 Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
200,000.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
151,584,462.00 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
KA-2/007/2018
Περιγραφή

Zadanie częściowe nr 1: Komputer stacjonarny - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa 100 szt. komputerów biurowych do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie częściowe nr 2: Monitor 24" - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. monitorów 24" do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Warszawska 24, budynek W-9 (10-24), pokój nr 110
Πόλη: Kraków
Κωδικός NUTS: PL213
Ταχυδρομικός κώδικας: 31-155
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Maria Błażej
Κύρια διεύθυνση: www.pk.edu.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/03/2018 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.