Publications Office of the EU
Ανοικτή διαδικασία σύμφωνα με το άρθρο 71 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023 για τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου, σύμφωνα με το άρθρο 59 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023, για την υπηρεσία υποδοχής, τις οικοδέσποινες και την άοπλη επιτήρηση κτιρίων και κατασκευών που ανήκουν στην Azienda Trasporti Messina S.p.A. για περίοδο 4 (τεσσάρων) ετών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ανοικτή διαδικασία σύμφωνα με το άρθρο 71 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023 για τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου, σύμφωνα με το άρθρο 59 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023, για την υπηρεσία υποδοχής, τις οικοδέσποινες και την άοπλη επιτήρηση κτιρίων και κατασκευών που ανήκουν στην Azienda Trasporti Messina S.p.A. για περίοδο 4 (τεσσάρων) ετών

  • Ανατέθηκαν
    30/01/2026
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
AZIENDA TRASPORTI MESSINA S.P.A.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITG13 Messina
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
98341140 Υπηρεσίες φύλακα κτιρίου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
679,731.80 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Ανοικτή διαδικασία σύμφωνα με το άρθρο 71 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023 για τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου, σύμφωνα με το άρθρο 59 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023, για την υπηρεσία υποδοχής, τις οικοδέσποινες και την άοπλη επιτήρηση κτιρίων και κατασκευών που ανήκουν στην Azienda Trasporti Messina S.p.A. για περίοδο 4 (τεσσάρων) ετών

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: MODALITA' ORGANIZZATIVE PER LA GESTIONE DEL SERVIZIO
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: FORMAZIONE DEL PERSONALE
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: MEZZI, ATTREZZATURE E DOTAZIONI UTILIZZATE PER LO SVOLGIMENTO DEI SERVIZI.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 15
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: SERVIZI AGGIUNTIVI/PROPOSTE MIGLIORATIVE
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 15
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Formula con interpolazione lineare secondo quanto indicato nel disciplinare di gara
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
679,731.80 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: MULTISERVICE SRL
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: ENNA (EN)
Ταχυδρομικός κώδικας: 94100
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.