Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Newcastle upon Tyne: Πακέτα εκπαιδευτικού λογισμικού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ηνωμένο Βασίλειο-Newcastle upon Tyne: Πακέτα εκπαιδευτικού λογισμικού

  • Δημοσιεύτηκε
    11/03/2017
  • Προθεσμία
    07/04/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/04/2017
  • Ανατέθηκαν
    20/04/2017
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
NCG Corporation
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: United Kingdom
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: United Kingdom
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
48190000 Πακέτα εκπαιδευτικού λογισμικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,500,000.00 GBP
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
400,000.00 GBP
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DN247355
Περιγραφή

NCG have awarded a contract for a Learner Management Information System for Work Based Learning provision, including Apprenticeships and Employability Based Skills provision to Pellcomp Software Limited.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://procontract.due-north.com/Register
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/04/2017 17:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

48190000 - Πακέτα εκπαιδευτικού λογισμικού

80000000 - Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,500,000.00 GBP
Τελική αξία της σύμβασης
400,000.00 GBP
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Pellcomp Software Limited
Ταχυδρομική διεύθυνση: Gladstone House, 28 St Giles Street
Πόλη: Norwich
Ταχυδρομικός κώδικας: NR2 1LL
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.