Publications Office of the EU
A8-A51 - construction des nouvelles installations de la DIRMED sur le CEI A7à Septèmes Les Vallons - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

A8-A51 - construction des nouvelles installations de la DIRMED sur le CEI A7à Septèmes Les Vallons

  • Δημοσιεύτηκε
    17/07/2025
  • Προθεσμία
    20/08/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
AUTOROUTES DU SUD DE LA FRANCE (ASF)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,700,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Dans le cadre de la création d’un nouvel échangeur par ASF sur l’A8 à Aix en Provence qui impacte l’actuel site du CEI A51 de la DIRMED, il est nécessaire de déménager les installations du CEI A51 sur le CEI A7 de la DIRMED situé à Septèmes Les Vallons. Les équipes opérationnelles du CEI A51 et du CEI A7 seront installées dans un nouveau bâtiment d’exploitation commun. 2 lots

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://consultations-asf.safetender.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://consultations-asf.safetender.com
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.