Publications Office of the EU
Σλοβακία-Banská Bystrica: Κουπόνια φαγητού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Σλοβακία-Banská Bystrica: Κουπόνια φαγητού

  • Δημοσιεύτηκε
    04/07/2017
  • Ανατέθηκαν
    11/09/2017
  • Προθεσμία
    15/10/2017
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Krajská prokuratúra
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SK Slovensko
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SK Slovensko
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30199770 Κουπόνια φαγητού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
378,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
443,620.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2 Spr 81/17/6600
Περιγραφή

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Krajská prokuratúra
Εθνικός αριθμός μητρώου: 00166456
Ταχυδρομική διεύθυνση: Partizánska cesta 1
Πόλη: Banská Bystrica
Κωδικός NUTS: SK
Ταχυδρομικός κώδικας: 975 62
Χώρα: SVK
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Ing. Kristína Mlynárčiková
Κύρια διεύθυνση: http://www.genpro.gov.sk
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.genpro.gov.sk
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
378,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
443,620.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Vaša Slovensko, s.r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Račianske mýto 1/B
Πόλη: Bratislava
Ταχυδρομικός κώδικας: 831 02
Χώρα: SVK
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.