Publications Office of the EU
Πολωνία-Lublin: Μονάδα υπερήχων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Lublin: Μονάδα υπερήχων

  • Δημοσιεύτηκε
    21/06/2018
  • Προθεσμία
    02/08/2018
  • Ανατέθηκαν
    25/09/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL814 Lubelski
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL814 Lubelski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33112200 Μονάδα υπερήχων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
437,100.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP/16/2018
Περιγραφή

Dostawa aparatu USG dla SP ZOZ MSWiA w Lublinie

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Grenadierów 3
Πόλη: Lublin
Κωδικός NUTS: PL814
Ταχυδρομικός κώδικας: 20-331
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Maria Gomółka
Κύρια διεύθυνση: www.szpitalmsw.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
437,100.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: TMS Sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Warszawa
Ταχυδρομικός κώδικας: 02-952
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.