Publications Office of the EU
Ρουμανία-Bucuresti: Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Bucuresti: Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων

  • Δημοσιεύτηκε
    28/05/2013
  • Προθεσμία
    27/07/2013
  • Ακυρώθηκαν
    10/08/2013
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ακυρώθηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Societatea Nationala a Sarii - SA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO215 Suceava
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
42000000 Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
12,320,122.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Furnizare utilaje si echipamente tehnologice si functionale cu montaj, achizitie dotari si lucrari de constructii aferente proiectului cod SMIS 38721.
coduri cpv suplimentare: 45315000-8 Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri
39300000-5 Diverse echipamente.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
12,320,122.00 RON
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.