Publications Office of the EU
Ιρλανδία-Δουβλίνο: Επαγγελματικές υπηρεσίες σχετιζόμενες με ηλεκτρονικούς υπολογιστές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιρλανδία-Δουβλίνο: Επαγγελματικές υπηρεσίες σχετιζόμενες με ηλεκτρονικούς υπολογιστές

  • Δημοσιεύτηκε
    24/10/2017
  • Προθεσμία
    20/11/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    20/11/2017
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
An Bord Pleanála
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: IE Éire/Ireland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: IE Éire/Ireland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72590000 Επαγγελματικές υπηρεσίες σχετιζόμενες με ηλεκτρονικούς υπολογιστές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
190,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ABP/PP125
Περιγραφή

The CRM Dynamics Application Support Specialist's primary responsibility will be the administration, customisation, support and implementation of Microsoft Dynamics 365 CRM (CRM), SharePoint, SQL Server and ADX Portal across the ABP computing environment.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: An Bord Pleanála
Εθνικός αριθμός μητρώου: N/A
Ταχυδρομική διεύθυνση: 64 Marlborough Street
Πόλη: Dublin
Κωδικός NUTS: IE
Ταχυδρομικός κώδικας: D01 V902
Χώρα: IRL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Ellen Morrin
Κύρια διεύθυνση: www.pleanala.ie
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=120291&B=ETENDERS_SIMPLE
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
20/11/2017 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
190,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.