Publications Office of the EU
Πολωνία-Opole: Φρένα και μέρη τους - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Opole: Φρένα και μέρη τους

  • Δημοσιεύτηκε
    24/12/2019
  • Προθεσμία
    10/02/2020
  • Ανατέθηκαν
    06/04/2020
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL524 Opolski
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL524 Opolski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34322000 Φρένα και μέρη τους
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
283,706.42 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
311,503.25 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
WS-Z.2380.61.2019
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów służbowych eksploatowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu, wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Korfantego 2
Πόλη: Opole
Κωδικός NUTS: PL524
Ταχυδρομικός κώδικας: 45-077
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Eugenia Poniży, Anna Lis, Jarosław Hamadyk
Κύρια διεύθυνση: http://www.opolska.policja.gov.pl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://kwp-opole.ezamawiajacy.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
283,706.42 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
311,503.25 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Armapol Sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Chwaszczyńska 190B
Πόλη: Gdynia
Ταχυδρομικός κώδικας: 81-571
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.