Publications Office of the EU
„Доставка на хидрометеорологично оборудване за модернизация на хидроложката мрежа на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ) по обособени позиции“ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Доставка на хидрометеорологично оборудване за модернизация на хидроложката мрежа на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ) по обособени позиции“

  • Δημοσιεύτηκε
    27/09/2024
  • Προθεσμία
    10/10/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/10/2024
  • Ανατέθηκαν
    19/12/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
НАЦИОНАЛЕН ИНСТИТУТ ПО МЕТЕОРОЛОГИЯ И ХИДРОЛОГИЯ
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG411 София (столица)
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38120000 Μετεωρολογικά όργανα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
134,300.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
5
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
428022
Περιγραφή

Настоящата обществена поръчка има за цел доставка на хидрометеорологично оборудване за нуждите на Националния институт по метеорология и хидрология. Предметът на обществената поръчка включва 5 (пет) обособени позиции.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://app.eop.bg/today/428022
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://app.eop.bg/today/428022
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/10/2024 14:00
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.