Publications Office of the EU
CPI 2675/24 απόκτηση ψηφιακής κάμερας γάμμα για υπηρεσία πυρηνικής ιατρικής - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

CPI 2675/24 απόκτηση ψηφιακής κάμερας γάμμα για υπηρεσία πυρηνικής ιατρικής

  • Ανατέθηκαν
    02/12/2024
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Instituto Português de Oncologia do Porto Francisco Gentil, E.P.E.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33100000 Ιατρικές συσκευές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,200,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CPI 2675/24
Περιγραφή

Εξαγορά του Ψηφιακού Επιμελητηρίου Γάμμα για την Υπηρεσία Πυρηνικής Ιατρικής

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Valor global da proposta
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 50
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Características técnicas do Equipamento
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 37.5
Κριτήριο:
Τύπος: cost
Περιγραφή: Valor dos contratos de manutenção e assistência técnica após garantia
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: cost
Περιγραφή: Extensão de Garantia
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 2.5
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,200,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: GENERAL ELECTRIC HEALTHCARE PORTUGAL, SOCIEDADE UNIPESSOAL, LDA.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Lisboa
Ταχυδρομικός κώδικας: 2790-072
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.