Publications Office of the EU
Σουηδία-Solna: Καθαρισμός και ασφαλής καταστροφή για εμπιστευτικά έγγραφα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Σουηδία-Solna: Καθαρισμός και ασφαλής καταστροφή για εμπιστευτικά έγγραφα

  • Δημοσιεύτηκε
    17/02/2018
  • Προθεσμία
    06/03/2018
  • Ανατέθηκαν
    08/05/2018
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ευρωπαϊκό Κέντρο Πρόληψης και Ελέγχου Νόσων
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SE Sverige
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE Sverige
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90919200 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,750,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,750,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
RP/2018/RMC/7979
Περιγραφή

Το ECDC αναζητά να συνεργαστεί με έναν πιστοποιημένο και αναγνωρισμένο πάροχο υπηρεσιών καθαρισμού και υπηρεσιών για την καταστροφή εμπιστευτικών εγγράφων. Το ECDC προσδίδει μεγάλη σημασία στις αποτελεσματικές, προσανατολισμένες στο αποτέλεσμα, ποιοτικές λειτουργίες καθαρισμού που ικανοποιούν τις ανάγκες του ECDC για τον καθαρισμό των ποικίλων χώρων και επιφανειών του, όπως των αιθουσών συνεδριάσεων, της καφετέριας, της κουζίνας, των χώρων γραφείων και των χώρων κοινής ωφέλειας (κ.λπ.).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Det Europæiske Center for Forebyggelse af og Kontrol med Sygdomme
Ταχυδρομική διεύθυνση: Granits väg 8
Πόλη: Solna
Κωδικός NUTS: SE
Ταχυδρομικός κώδικας: 171 65
Χώρα: SWE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Procurement Back Office
Κύρια διεύθυνση: http://www.ecdc.europa.eu
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=3270
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,750,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,750,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Lassila and Tikanoja Service
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Solna
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: SWE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.