Publications Office of the EU
Υπηρεσία διαχείρισης του περιβαλλοντικού συγκροτήματος Zurita και χωριστή συλλογή και μεταφορά απορριμμάτων ελαφρών συσκευασιών και χαρτιού - χαρτονιού στη νήσο Fuerteventura, αποτελούμενη από 2 παρτίδες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Υπηρεσία διαχείρισης του περιβαλλοντικού συγκροτήματος Zurita και χωριστή συλλογή και μεταφορά απορριμμάτων ελαφρών συσκευασιών και χαρτιού - χαρτονιού στη νήσο Fuerteventura, αποτελούμενη από 2 παρτίδες

  • Δημοσιεύτηκε
    12/08/2022
  • Προθεσμία
    03/10/2022
  • Ανατέθηκαν
    21/03/2023
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Presidencia del Cabildo de Fuerteventura
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES704 Fuerteventura
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES70 Canarias
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
16,912,742.48 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SE0033/22
Περιγραφή

Υπηρεσία διαχείρισης του περιβαλλοντικού συγκροτήματος Zurita και χωριστή συλλογή και μεταφορά απορριμμάτων ελαφρών συσκευασιών και χαρτιού - χαρτονιού στη νήσο Fuerteventura, αποτελούμενη από 2 παρτίδες

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Presidencia del Cabildo de Fuerteventura
Εθνικός αριθμός μητρώου: P3500003C
Ταχυδρομική διεύθυνση: Virgen del Rosario, 7
Πόλη: Puerto del Rosario
Κωδικός NUTS: ES70
Ταχυδρομικός κώδικας: 35600
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Presidencia del Cabildo de Fuerteventura
Κύρια διεύθυνση: http://www.cabildofuer.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.