Publications Office of the EU
Ελλάδα-Χίος: Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ελλάδα-Χίος: Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα

  • Δημοσιεύτηκε
    28/08/2019
  • Προθεσμία
    26/09/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/10/2019
  • Ανατέθηκαν
    27/05/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Δήμος Χίου
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: EL413 Χίος
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: EL413 Χίος
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
440,683.77 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
370,026.80 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
7
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Αρ. Διακήρυξης 31209/26-8-2019 (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 78604)
Περιγραφή

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ειδών τροφίμων, για τη λειτουργία δομών του Δήμου και των νομικών προσώπων του, και γάλακτος για το δικαιούχο προσωπικό τους, έτους 2019.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Δήμος Χίου
Ταχυδρομική διεύθυνση: Δημοκρατίας 2
Πόλη: Χίος
Κωδικός NUTS: EL413
Ταχυδρομικός κώδικας: 821 31
Χώρα: GRC
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Δήμος Χίου - Τμήμα Αποθήκης και Προμηθειών
Κύρια διεύθυνση: https://www.chios.gov.gr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://ebs.eprocurement.gov.gr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one lot only
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/10/2019 10:00
Αγοραστές
Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Χίου (ΔΗ.Κ.Ε.Χ.)
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.