Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Κατασκευαστικές εργασίες για σιδηρόδρομους - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Κατασκευαστικές εργασίες για σιδηρόδρομους

  • Δημοσιεύτηκε
    09/08/2011
  • Προθεσμία
    27/09/2011
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    27/09/2011
  • Ανατέθηκαν
    21/05/2012
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO România
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45234100 Κατασκευαστικές εργασίες για σιδηρόδρομους
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,267,197,383.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,469,350,080.40 RON
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
18/1/565/03.08.2011
Περιγραφή

Pe tronsoanele Atel-Micasasa si Micasasa-Coslariu, in lungime de 66,269 km se vor executa lucrari de reabilitare/modernizare a infrastructurii feroviare.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one lot only
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
27/09/2011 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.