Publications Office of the EU
Ισπανία-Σεβίλη: Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-Σεβίλη: Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές

  • Δημοσιεύτηκε
    29/09/2015
  • Προθεσμία
    20/11/2015
  • Ανατέθηκαν
    07/01/2016
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Andalucía Emprende, Fundación Pública Andaluza
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES61 Andalucía
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
755,068.88 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
755,068.88 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2015/018
Περιγραφή

Renting y mantenimiento de ordenadores personales.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

30213000 - Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές

50000000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

98000000 - Λοιπές κοινοτικές, κοινωνικές και ατομικές υπηρεσίες

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
755,068.88 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
755,068.88 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: B.B.V.A. Renting, S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: av. Monforte de Lemos, s/n
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας: 28029
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.