Publications Office of the EU
Συμφωνία-πλαίσιο για τα φάρμακα και τις πολλαπλές δόσεις 2026-2029. - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Συμφωνία-πλαίσιο για τα φάρμακα και τις πολλαπλές δόσεις 2026-2029.

  • Δημοσιεύτηκε
    20/10/2025
  • Προθεσμία
    20/11/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    20/11/2025
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ørland kommune
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO060 Trøndelag/Trööndelage
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33690000 Διάφορα φάρμακα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
25/4354
Περιγραφή

Ο δήμος του Ørland προσκαλεί τους προσφέροντες σε ανοικτό διαγωνισμό για συμφωνία-πλαίσιο για φάρμακα και πολλαπλές δόσεις.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://permalink.mercell.com/268083693.aspx
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://permalink.mercell.com/268083693.aspx
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
20/11/2025 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

33690000 - Διάφορα φάρμακα

33610000 - Φάρμακα για το πεπτικό σύστημα και το μεταβολισμό

33630000 - Φάρμακα παθήσεων δέρματος και μυοσκελετικών παθήσεων

33620000 - Φάρμακα για το αίμα, τα αιμοποιητικά όργανα και το καρδιαγγειακό σύστημα

33615000 - Φάρμακα θεραπείας του διαβήτη

33621000 - Φάρμακα για το αίμα, τα αιμοποιητικά όργανα

33640000 - Φάρμακα για το γεννητικό και ουροποιητικό σύστημα και ορμόνες

33670000 - Φάρμακα παθήσεων αναπνευστικού συστήματος

33622000 - Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα

33641000 - Φάρμακα για το γεννητικό και ουροποιητικό σύστημα και γεννητικές ορμόνες

33660000 - Φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος και των αισθητηρίων οργάνων

33612000 - Φάρμακα για λειτουργικές γαστρεντερικές διαταραχές

33661000 - Φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος

Μέθοδος ανάθεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.