Publications Office of the EU
Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE

  • Ανατέθηκαν
    07/08/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Instituto de Informática, I.P.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72200000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,276,800.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2325000164
Περιγραφή

Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Preço - 40%
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Mérito Técnico da proposta - 60%
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,276,800.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: BABEL IBÉRICA, S. A
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Lisboa
Ταχυδρομικός κώδικας: 1600-546
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.