Publications Office of the EU
Γαλλία-Gonfreville-l'Orcher: Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Gonfreville-l'Orcher: Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    02/03/2022
  • Προθεσμία
    01/04/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    01/04/2022
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
ville de Gonfreville l'orcher
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71631300 Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
320,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2022-002
Περιγραφή

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: ville de Gonfreville l'orcher
Ταχυδρομική διεύθυνση: place Jean Jaurès
Πόλη: Gonfreville L'Orcher
Κωδικός NUTS: FRD22
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
01/04/2022 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
320,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.