Publications Office of the EU
Ισπανία-Βαλένθια: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανημάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-Βαλένθια: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανημάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    08/12/2018
  • Προθεσμία
    03/01/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    11/01/2019
  • Ανατέθηκαν
    06/03/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (VAERSA)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES523 Valencia / València
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50530000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανημάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
464,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
230,000.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
5
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PAS 25/2018
Περιγραφή

Servicio de taller mecánico de apoyo para las plantas de gestión de residuos de VAERSA.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (Vaersa)
Εθνικός αριθμός μητρώου: A46299988
Ταχυδρομική διεύθυνση: Avenida de las Cortes Valencianas, 20
Πόλη: Valencia
Κωδικός NUTS: ES523
Ταχυδρομικός κώδικας: 46015
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (Vaersa)
Κύρια διεύθυνση: http://www.vaersa.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
11/01/2019 09:00
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.