Publications Office of the EU
Πολωνία-Białystok: Εξοπλισμός επιθεώρησης με ακτίνες Χ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Πολωνία-Białystok: Εξοπλισμός επιθεώρησης με ακτίνες Χ

  • Δημοσιεύτηκε
    12/03/2019
  • Προθεσμία
    26/04/2019
  • Ανατέθηκαν
    18/06/2019
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL84 Podlaskie
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL84 Podlaskie
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38582000 Εξοπλισμός επιθεώρησης με ακτίνες Χ
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
10,162,601.63 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
10,020,029.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2001-ILZ.260.4.2019
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
10,162,601.63 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
10,020,029.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Emilii Plater 53
Πόλη: Warszawa
Ταχυδρομικός κώδικας: 00-113
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.