Publications Office of the EU
Ρουμανία-Βουκουρέστι: Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Βουκουρέστι: Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    05/09/2017
  • Προθεσμία
    06/10/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    31/10/2017
  • Ανατέθηκαν
    15/01/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central „Dr. Carol Davila”
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO321 Bucureşti
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,680,000.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
950,208.00 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
A2
Περιγραφή

Achizitie de servicii de colectare, transport si evacuare deseuri menajere.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
31/10/2017 18:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
1,680,000.00 RON
Τελική αξία της σύμβασης
950,208.00 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ROSAL GRUP S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Str. Turturelelor nr. 11A
Πόλη: București
Ταχυδρομικός κώδικας: 030881
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.