Publications Office of the EU
Λιθουανία-Βίλνα: Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Λιθουανία-Βίλνα: Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών

  • Δημοσιεύτηκε
    02/11/2020
  • Προθεσμία
    30/11/2020
  • Ακυρώθηκαν
    23/04/2021
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Nacionalinė švietimo agentūra
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: LT Lietuva
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: LT Lietuva
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72200000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų informacinės sistemos technologinis ir funkcinis atnaujinimas, funkcijų plėtra bei esamų funkcijų korekcija. Tiekėjas turės atlikti detalią poreikių analizę; parengti detalų projekto planą, parengti sprendimo įgyvendinimo architektūros schemą, projektavimo dokumentaciją; suprogramuoti, sukonfigūruoti ir įdiegti atnaujintas sistemos funkcines dalis; sukurti ir įgyvendinti integracines sąsajas su išorinėmis sistemomis; atlikti duomenų bei tekstų perkėlimą į sistemą; parengti testavimo strategiją, testavimo scenarijus ir atlikti detalų testavimą bei bandomąją eksploataciją; apmokyti naudotojus ir administratorius.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Nacionalinė švietimo agentūra
Εθνικός αριθμός μητρώου: 305238040
Ταχυδρομική διεύθυνση: M. Katkaus g. 44
Πόλη: Vilnius
Κωδικός NUTS: LT
Ταχυδρομικός κώδικας: LT-09217
Χώρα: LTU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Denis Sosunov
Κύρια διεύθυνση: https://www.nsa.smm.lt/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=546882&B=PPO
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
30/11/2020 10:45
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.