Publications Office of the EU
Σουηδία-Säffle: Εργασίες ανακαίνισης υποβαθμισμένων κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Σουηδία-Säffle: Εργασίες ανακαίνισης υποβαθμισμένων κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    23/12/2016
  • Προθεσμία
    31/01/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    01/02/2017
  • Ανατέθηκαν
    10/02/2017
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Säfflebostäder Aktiebolag
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE311 Värmlands län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45262690 Εργασίες ανακαίνισης υποβαθμισμένων κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
120,000,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
240,000,000.00 SEK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SÄBO 2016-120
Περιγραφή

Strategisk partnering – Nyproduktion samt ROT.
Bryggaren 16, nyproduktion, 24 lägenheter.
Renovering av flera fastigheter inom Säfflebostäders bestånd, se förfrågningsunderlag.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Säfflebostäder Aktiebolag
Εθνικός αριθμός μητρώου: 556499-8697
Ταχυδρομική διεύθυνση: Hamngatan 4 B
Πόλη: Säffle
Κωδικός NUTS: SE311
Ταχυδρομικός κώδικας: 661 80
Χώρα: SWE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Eva Gunnarsson
Κύρια διεύθυνση: http://www.safflebostader.se
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
01/02/2017 00:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

45262690 - Εργασίες ανακαίνισης υποβαθμισμένων κτιρίων

45330000 - Υδραυλικές εργασίες

45400000 - Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων

45331000 - Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού

45211000 - Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για πολυκατοικίες και μονοκατοικίες

71000000 - Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
120,000,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
240,000,000.00 SEK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Byggdialog AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Karlstad
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: SWE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.