Publications Office of the EU
Σουηδία-Gällivare: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Σουηδία-Gällivare: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών

  • Δημοσιεύτηκε
    11/04/2022
  • Προθεσμία
    17/05/2022
  • Ανατέθηκαν
    01/09/2022
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Gällivare Kommun
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71310000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
78,800,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
81,000,000.00 SEK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
INK/2022:18
Περιγραφή

Ramavtalsupphandlingen omfattar tekniska konsulttjänster avseende utrednings-, program- och projekteringsuppdrag inom teknikområdena arkitektur, konstruktion, el, ventilation, värme och sanitet, mark samt styr och övervakning.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aflstnrohb&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
78,800,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
81,000,000.00 SEK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Tyréns Sverige AB
Ταχυδρομική διεύθυνση: Folkungagatan 44
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 11886
Χώρα: SWE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.