Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Σόφια: Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Βουλγαρία-Σόφια: Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων

  • Ανατέθηκαν
    20/07/2022
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG315 Ловеч
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG411 София (столица)
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
210,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
97,257.60 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ЕСОИ/2022/91
Περιγραφή

Строителство, включващо изпълнението на комплексни дейности по въвеждане на САУП в подстанция „Тетевен” 110/20 kV.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
210,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
97,257.60 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ЕСО ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Ταχυδρομική διεύθυνση: бул. П.Ю. Тодоров № 24
Πόλη: София
Ταχυδρομικός κώδικας: 1404
Χώρα: BGR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.