Publications Office of the EU
Γαλλία-Villeurbanne: Υπηρεσίες συνδρομών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Villeurbanne: Υπηρεσίες συνδρομών

  • Δημοσιεύτηκε
    06/10/2017
  • Προθεσμία
    09/11/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/11/2017
  • Ανατέθηκαν
    03/01/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Enssib
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR France
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR France
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79980000 Υπηρεσίες συνδρομών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
240,000.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AO1703
Περιγραφή

La présente consultation a pour objet la fourniture des journaux, revues et périodiques spécialisés français ou étrangers, sous forme papier ou papier + online, destinés aux usagers de la bibliothèque de l'Ecole nationale supérieure des sciences de l'information et des bibliothèques (ENSSIB).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: ENSSIB
Ταχυδρομική διεύθυνση: 17/21 boulevard du 11 Novembre 1918
Πόλη: Villeurbanne
Κωδικός NUTS: FR
Ταχυδρομικός κώδικας: 69623
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://www.enssib.fr/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.AccueilEntreprise
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/11/2017 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

79980000 - Υπηρεσίες συνδρομών

22200000 - Εφημερίδες, περιοδικές εκδόσεις και περιοδικά

22000000 - Έντυπο υλικό και συναφή προϊόντα

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.