Publications Office of the EU
I-San Raffaele Cimena: Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

I-San Raffaele Cimena: Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου

  • Δημοσιεύτηκε
    26/09/2012
  • Προθεσμία
    03/12/2012
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    04/12/2012
  • Ανατέθηκαν
    30/01/2013
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Comune di San Raffaele Cimena
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
55000000 Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
455,100.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
380,691.15 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Servizio di preparazione e somministrazione pasti nelle scuole infanzia ed obbligo e dipendeni comunali.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
04/12/2012 14:30
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

55000000 - Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου

85000000 - Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες

85300000 - Υπηρεσίες κοινωνικής μέριμνας και συναφείς υπηρεσίες

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
455,100.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
380,691.15 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Sodexo Italia SpA
Ταχυδρομική διεύθυνση: Via Fratelli Gracchi 36
Πόλη: Cinisello Balsamo
Ταχυδρομικός κώδικας: 20092
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.