Publications Office of the EU
A10.09.2023 Wmo Πόροι περιφέρεια Leiden - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

A10.09.2023 Wmo Πόροι περιφέρεια Leiden

  • Δημοσιεύτηκε
    09/09/2024
  • Προθεσμία
    24/10/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/10/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Gemeente Leiden
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NL337 Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33196000 Ιατρικά βοηθήματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
A10.09.2023
Περιγραφή

Η παρούσα σύμβαση περιλαμβάνει: O την προμήθεια εργαλείων Wmo (με βάση το μίσθωμα)· O (προληπτική και διορθωτική) συντήρηση. Βλ. κατευθυντήριες γραμμές για τις δημόσιες συμβάσεις.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/348174
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/348174
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/10/2024 10:01
Κωδικός CPV

33196000 - Ιατρικά βοηθήματα

50000000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

Μέθοδος ανάθεσης
Dienstverlenings- en samenwerkingsplan
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.