Publications Office of the EU
Δανία-Haderslev: Κατασκευαστικές εργασίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Δανία-Haderslev: Κατασκευαστικές εργασίες

  • Δημοσιεύτηκε
    04/12/2020
  • Προθεσμία
    06/01/2021
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
HAB, Engelparken omr. 2, afd. 59 Seniorbofællesskab
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DK03 Syddanmark
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DK032 Sydjylland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Opførelse af 66 almene boliger på Simmerstedvej 26, Haderslev, fordelt på 5 punkthuse i 4 og 5 etager. Boligerne skal opførelse som et seniorfællesskab med tilførende fælleslokaler, hobbyrum og gæsteværelse. Derudover skal der etableres depotrum i terræn og 71 parkeringspladser.
Det samlede boligareal er på 6 900 m2. Hertil kommer depotrum.
Byggeriet udføres bæredygtigt og skal DGNB Guld certificeret. Entreprenøren skal indgå som aktiv medspiller på at opnå certificeringen i byggefasen, samt ved opfyldelse af dokumentationskrav.
Arbejderne udbydes i storentrepriserne:
A – Anlægsentreprisen
B – Råhusentreprisen
C – Tømrerentreprisen
D – Teknik og installationsentreprisen.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: HAB, Engelparken omr. 2, afd. 59 Seniorbofællesskab
Ταχυδρομική διεύθυνση: Varbergvej 63
Πόλη: Haderslev
Κωδικός NUTS: DK032
Ταχυδρομικός κώδικας: 6100
Χώρα: DNK
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Claus Kristensen
Κύρια διεύθυνση: www.hab-bolig.dk
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.byggeweb.dk
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.