Publications Office of the EU
Ανοικτή διαδικασία, εντός της Κοινότητας, που πρέπει να διεξάγεται σύμφωνα με το άρθρο 71 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023 και τις μεταγενέστερες τροποποιήσεις για την ανάθεση της υπηρεσίας διαχείρισης τηλεφωνικού κέντρου μέσω του αριθμού χωρίς χρέωση σε σχέση με αιτήματα για υπηρεσίες περιβαλλοντικής υγιεινής από τον Δήμο Udine και τους άλλους Μετόχους Δήμους που διαχειρίζεται η Net S.p.A. - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ανοικτή διαδικασία, εντός της Κοινότητας, που πρέπει να διεξάγεται σύμφωνα με το άρθρο 71 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023 και τις μεταγενέστερες τροποποιήσεις για την ανάθεση της υπηρεσίας διαχείρισης τηλεφωνικού κέντρου μέσω του αριθμού χωρίς χρέωση σε σχέση με αιτήματα για υπηρεσίες περιβαλλοντικής υγιεινής από τον Δήμο Udine και τους άλλους Μετόχους Δήμους που διαχειρίζεται η Net S.p.A.

  • Ανατέθηκαν
    02/07/2026
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
NET S.p.a.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITH42 Udine
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79512000 Κέντρο κλήσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
295,200.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Ανοικτή διαδικασία, εντός της Κοινότητας, που πρέπει να διεξάγεται σύμφωνα με το άρθρο 71 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023 και τις μεταγενέστερες τροποποιήσεις για την ανάθεση της υπηρεσίας διαχείρισης τηλεφωνικού κέντρου μέσω του αριθμού χωρίς χρέωση σε σχέση με αιτήματα για υπηρεσίες περιβαλλοντικής υγιεινής από τον Δήμο Udine και τους άλλους Μετόχους Δήμους που διαχειρίζεται η Net S.p.A.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

79512000 - Κέντρο κλήσεων

85000000 - Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: QUALITA' ESPERIENZA PREGRESSA 1.1 - Valutazione servizio call center affine per natura, prestazioni e valore economico n. 1 espletato nel corso dell'ultimo quinquennio reputata particolarmente qualificante per il concorrente: max punti 12 1.2 - Valutazione servizio call center affine per natura, prestazioni e valore economico n. 2 espletato nel corso dell'ultimo quinquennio reputata particolarmente qualificante per il concorrente: max punti 6
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 18
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: PREGIO TECNICO DELL'OFFERTA 2.1 - struttura organizzativa proposta per la gestione dell'appalto: max punti 8 2.2 - proposta migliorativa dei livelli minimi di servizio garantiti di cui all'art. 6 del CSA: max punti 11 2.3 - esperienza del personale impiegato superiore a quella minima indicata in CSA: max punti 5 2.4 - modalità della formazione continua del personale adibito al servizio: max punti 5 2.5 - conoscenza da parte degli addetti delle lingue inglese, slovena e friulana: max punti 4
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 33
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: PREGIO SOCIALE DELL'OFFERTA 3.1 - Possesso certificazioni: max punti 10 3.2 - Azioni concrete per migliorare il rapporto vita - lavoro degli addetti: max punti 3 3.3 - Azioni concrete per migliorare le condizioni di lavoro degli addetti: max punti 6
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 19
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Il punteggio viene calcolato direttamente dal sistema applicando la seguente formula: PiE= Ci x pE ove: Ci= (per Ai < o = A soglia) = X (Ai / A soglia) Ci (per Ai > A soglia) = X + (1,00 - X) [(Ai A soglia) / (A max A soglia)] DOVE: Ci = coefficiente attribuito al concorrente i-esimo Ai = ribasso percentuale del concorrente i-esimo A soglia = media aritmetica dei valori del ribasso offerto dai concorrenti X = 0,90 A max = valore del ribasso più conveniente
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
295,200.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Retelit Digital Services S.p.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Milano (MI)
Ταχυδρομικός κώδικας: 20124
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: PMC Plus Srl
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: MILANO (MI)
Ταχυδρομικός κώδικας: 20159
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.