Publications Office of the EU
Κροατία-Split: Διάφορα μηχανήματα ειδικής χρήσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Κροατία-Split: Διάφορα μηχανήματα ειδικής χρήσης

  • Δημοσιεύτηκε
    30/06/2023
  • Προθεσμία
    28/07/2023
  • Ακυρώθηκαν
    29/09/2023
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Grad Split
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: HR Hrvatska
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
42990000 Διάφορα μηχανήματα ειδικής χρήσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
464,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
VV-07/2023-I
Περιγραφή

Nabava biostabilizatora

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/07/2023 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
464,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.