Publications Office of the EU
Φινλανδία-Oulu: Φορτηγά με περιστρεφόμενη κλίμακα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Φινλανδία-Oulu: Φορτηγά με περιστρεφόμενη κλίμακα

  • Δημοσιεύτηκε
    26/01/2016
  • Προθεσμία
    04/03/2016
  • Ανατέθηκαν
    06/04/2016
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Oulun kaupunki
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34144211 Φορτηγά με περιστρεφόμενη κλίμακα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
585,900.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
OUKA/9686/02.08.00/2015
Περιγραφή

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Oulun kaupunki
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Not specified
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
585,900.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Bronto Skylift Oy
Ταχυδρομική διεύθυνση: Teerivuorenkatu 28
Πόλη: Tampere
Ταχυδρομικός κώδικας: 33300
Χώρα: FIN
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.