Publications Office of the EU
Πολωνία-Βαρσοβία: Αντιδραστήρια εργαστηρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Βαρσοβία: Αντιδραστήρια εργαστηρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    05/04/2023
  • Προθεσμία
    09/05/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    09/05/2023
  • Ανατέθηκαν
    29/05/2023
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Narodowy Instytut Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL Polska
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL Polska
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
99,340.88 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP.027.2023
Περιγραφή

Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do monitorowania stężenia kwasu mykofenolowego w osoczu metodą HPLC i odczynników i materiałów zużywalnych do monitorowania stężenia amiodaronu i dezetyloamiodaronu w surowicy/osoczu metodą HPLC

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy
Εθνικός αριθμός μητρώου: 5250008525
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Alpejska 42
Πόλη: Warszawa
Κωδικός NUTS: PL
Ταχυδρομικός κώδικας: 04-628
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Agnieszka Marciniak
Κύρια διεύθυνση: https://ikard.ezamawiajacy.pl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ikard.ezamawiajacy.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
09/05/2023 10:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.