Publications Office of the EU
Ισπανία-Αλικάντε: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με ακίνητα που δεν προορίζονται για κατοικία - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Αλικάντε: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με ακίνητα που δεν προορίζονται για κατοικία

  • Δημοσιεύτηκε
    27/07/2021
  • Προθεσμία
    27/08/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    10/09/2021
  • Ανατέθηκαν
    05/11/2021
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana S.A.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
70332000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με ακίνητα που δεν προορίζονται για κατοικία
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,251,094.44 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
750,151.55 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DD/006/21
Περιγραφή

Servicio de asistencia integral, administración y atención al cliente de los Edificios de Distrito Digital en la Comunidad Valenciana.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Εθνικός αριθμός μητρώου: S4611001A
Ταχυδρομική διεύθυνση: Avenida Jean Claude Combaldieu, s/n
Πόλη: Alicante
Κωδικός NUTS: ES521
Ταχυδρομικός κώδικας: 03008
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Κύρια διεύθυνση: http://www.sptcv.net
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
10/09/2021 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,251,094.44 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
750,151.55 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: UTE INGESAN - PROMED
Ταχυδρομική διεύθυνση: aNTIGUA sENDA Senent 8, 1º piso
Πόλη: Valencia
Ταχυδρομικός κώδικας: 46023
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.