Publications Office of the EU
Γαλλία-Bagneux: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα υγείας και ασφάλειας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Bagneux: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα υγείας και ασφάλειας

  • Δημοσιεύτηκε
    06/06/2013
  • Προθεσμία
    12/07/2013
  • Ανατέθηκαν
    01/08/2014
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
DGA/SCA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71317210 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα υγείας και ασφάλειας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
19,900.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2013 99 0903 0000 00 00
Περιγραφή

L'objet du marché est d'assurer les prestations de coordination des travaux d'infrastructure de deuxième catégorie d'installation d'un radar et de son démontage sur un site de la DGA en région Aquitaine.
Le présent projet de marché est soumis à la procédure de l'appel d'offres restreint conformément aux dispositions des articles 201-i 2°, 33 et 238 à 242 du code des marchés publics.
En application de l'article 248 du code des marchés publics, le marché pourra comporter une tranche conditionnelle selon les modalités qui seront explicitées dans le dossier de la consultation. La tranche ferme concerne les prestations de coordination des travaux lors de la phase d'installation de l'infrastructure et la tranche conditionnelle est relative aux prestations de coordination des travaux lors de la phase de démontage de l'infrastructure.
En application de l'article 251 du code des marchés publics, il s'agit d'un marché comportant un poste à bons de commande pour d'éventuelles prestations supplémentaires de coordination.
Ces éléments sont donnés à titre indicatif
date prévisionnelle de notification du marché : décembre 2013

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Ministère de la défense - direction générale de l'armement - direction des opérations - service centralisé des achats - MINDEF/DGA/DO/SCA
Ταχυδρομική διεύθυνση: 7-9 rue des Mathurins
Πόλη: Bagneux Cedex
Ταχυδρομικός κώδικας: 92221
Υπεύθυνος επικοινωνίας: DGA/DO/SCA/SJ/BAG
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
19,900.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: DEKRA Industrial SAS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Agence Aquitaine, 1 avenue Neil Armstrong, bâtiment Clément Ader, entrée C, CS 70150, 33106 Mérignac – siège social PA Limoges Sud Orange, 19 rue Stuart Mill, BP 308, 87008 Limoges Cedex 1
Πόλη:
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.