Publications Office of the EU
Ιταλία-Cori: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Cori: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα

  • Δημοσιεύτηκε
    15/10/2021
  • Προθεσμία
    29/11/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    30/11/2021
  • Ανατέθηκαν
    15/03/2022
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Comune di Cori
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITI44 Latina
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITI44 Latina
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
7,119,057.08 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
7,076,893.95 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Comune di Cori
Ταχυδρομική διεύθυνση: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Πόλη: Cori
Κωδικός NUTS: ITI44
Ταχυδρομικός κώδικας: 04010
Χώρα: ITA
Κύρια διεύθυνση: http://www.comune.cori.lt.it/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
30/11/2021 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
7,119,057.08 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
7,076,893.95 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Lavorgna S.r.l.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: San Lorenzello
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.