Publications Office of the EU
Νορβηγία-Rygge: Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Νορβηγία-Rygge: Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό

  • Δημοσιεύτηκε
    09/09/2022
  • Προθεσμία
    10/10/2022
  • Ακυρώθηκαν
    20/12/2022
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Movar Iks
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NO082 Viken
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO082 Viken
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50100000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,000,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Workshop services - Superstructure
Περιγραφή

The framework agreement includes workshop services for bodywork for chassis, including for heavy vehicles.
The workshop services to be carried out on the bodywork of the vehicle include, but are not limited to, corrective maintenance, testing, checks and annual services.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Movar Iks
Εθνικός αριθμός μητρώου: 959 272 204
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kjellrødveien 30
Πόλη: Rygge
Κωδικός NUTS: NO082
Ταχυδρομικός κώδικας: 1580
Χώρα: NOR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Jørgen Myhre
Κύρια διεύθυνση: https://www.movar.no/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=340174&B=KGVLIGHT
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
6,000,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.