Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Χειρουργικά μοσχεύματα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-Μαδρίτη: Χειρουργικά μοσχεύματα

  • Ανατέθηκαν
    17/10/2018
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Dirección del Instituto Nacional de Gestión Sanitaria (INGESA)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES300 Madrid
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33184100 Χειρουργικά μοσχεύματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,260.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,886.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
39
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AM 2017/136
Περιγραφή

Suministro de prótesis de cadera para varias comunidades autónomas y organismos de la Administración del Estado.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.