Publications Office of the EU
Ιταλία-San Giovanni Lupatoto: Υπηρεσίες δημόσιων οδικών μεταφορών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-San Giovanni Lupatoto: Υπηρεσίες δημόσιων οδικών μεταφορών

  • Δημοσιεύτηκε
    27/05/2022
  • Προθεσμία
    20/06/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    22/06/2022
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
centrale di committenza san giovanni lupatoto - zevio - san martino buon albergo e negrar di valpolicella
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITH31 Verona
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITH31 Verona
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
60112000 Υπηρεσίες δημόσιων οδικών μεταφορών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,465,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2/2022
Περιγραφή

Procedura aperta telematica, ai sensi dell’articolo 60 del D.Lgs. 50/2016 e s.m. ed i. e alle condizioni di ripresa economica di cui al D.L. 76/2020 convertito in L. 120/2020 e D.L. 77/2021 convertito in L. 108/2021, per l’appalto congiunto del servizio di trasporto scolastico per i Comuni di San Giovanni Lupatoto e San Martino Buon Albergo per la durata di n. 3 anni scolastici (2022/2023 – 2023/2024 – 2024/2025), più eventuali tre anni scoalstici di rinnovo e ulteriore facoltativo anno scolastico di proroga tecnica, in esecuzione alla determinazione di indizione CUC n. 20 del 20.05.2022.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: centrale di committenza san giovanni lupatoto - zevio - san martino buon albergo e negrar di valpolicella
Εθνικός αριθμός μητρώου: 02/2022
Ταχυδρομική διεύθυνση: via roma 18 san giovanni lupatoto (vr)
Πόλη: san giovanni lupatoto
Κωδικός NUTS: ITH31
Ταχυδρομικός κώδικας: 37057
Χώρα: ITA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: dott. francesca secondini
Κύρια διεύθυνση: www.comune.sangiovannilupatoto.vr.it
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.ariaspa.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
22/06/2022 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
3,465,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.