Publications Office of the EU
Suministro del material necesario para la realización de terapias de hemodiálisis y hemodiafiltración on line en la unidad de diálisis del Nuevo Hospital de Alcañiz - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro del material necesario para la realización de terapias de hemodiálisis y hemodiafiltración on line en la unidad de diálisis del Nuevo Hospital de Alcañiz

  • Ανακοινώθηκαν
    18/04/2025
  • Δημοσιεύτηκε
    17/07/2025
  • Προθεσμία
    14/08/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    10/09/2025
  • Ανατέθηκαν
    28/10/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gerencia Sector Sanitario de Alcañiz
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES242 Teruel
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33181000 Διατάξεις νεφρικής υποστήριξης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,345,771.96 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SAS_ALC_2025_PA10
Περιγραφή

Suministro del material necesario para la realización de terapias de hemodiálisis y hemodiafiltración on line en la unidad de diálisis del Nuevo Hospital de Alcañiz

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=6iDhNZzqwb83vLk2DU2Ddg%3D%3D
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=6iDhNZzqwb83vLk2DU2Ddg%3D%3D
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
10/09/2025 08:35
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.