Publications Office of the EU
Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel

  • Δημοσιεύτηκε
    20/03/2025
  • Προθεσμία
    29/04/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    29/04/2025
  • Ανατέθηκαν
    25/06/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Kreis Wesel -Zentrale Vergabestelle-
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEA1F Wesel
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
0.01 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
6
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
K-WES-26ZV-2025-0001
Περιγραφή

Durchführung der regelmäßigen Unterhaltsreinigung sowie Vertrtungsreinigung

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
29/04/2025 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.