Publications Office of the EU
ΠΑΡΟΧΗ ΕΛΕΓΧΩΝ ΨΥΧΡΟΥ ΝΕΡΟΥ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

ΠΑΡΟΧΗ ΕΛΕΓΧΩΝ ΨΥΧΡΟΥ ΝΕΡΟΥ

  • Δημοσιεύτηκε
    03/09/2026
  • Σήμερα
    05/09/2026
  • Προθεσμία
    12/10/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/10/2026
Κατάσταση
Δημοσιεύτηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
APA CANAL S.A.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO224 Galaţi
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38421100 Μετρητές νερού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
21,507,776.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
16914128_2026_PAAPD1591659
Περιγραφή

Ο αναθέτων φορέας Apa Canal S.A. Galati προτίθεται να αγοράσει μετρητές ψυχρού νερού, στατικού τύπου (χωρίς κινητά μέρη), ηλεκτρομαγνητικού, με εξαρτήματα, εξοπλισμένους για απομακρυσμένη μετάδοση, ονομαστικής διαμέτρου Dn 15mm· Dn 20 mm· Dn 25 mm· Dn 32 mm· Dn 40 mm· Dn 80 mm· Dn 100mm και συνδυασμένοι μετρητές κρύου νερού, με εξαρτήματα, εξοπλισμένα για απομακρυσμένη μετάδοση, ονομαστικής διαμέτρου Dn 50/20mm· Dn 80/20mm· Dn 100/20mm με: • διευθυνσιοδοτούμενη μονάδα ραδιοφώνου για απομακρυσμένη ανάγνωση - ενσωματωμένη στο περίβλημα· • Πλήρη εξαρτήματα ασφαλείας - μαγνητικές σφραγίδες, πλαστικά πτυσσόμενα καλύμματα. • Μπαταρία ιόντων λιθίου διάρκειας ζωής τουλάχιστον 14 ετών. Αριθμός ημερών έως τις οποίες μπορούν να ζητηθούν διευκρινίσεις πριν από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής προσφορών/υποψηφίων: 18 Ο αναθέτων φορέας απαντά με σαφήνεια και πληρότητα σε όλα τα αιτήματα παροχής διευκρινίσεων/πρόσθετων πληροφοριών την ενδέκατη ημέρα πριν από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των προσφορών.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.e-licitatie.ro
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.e-licitatie.ro
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/10/2026 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Pretul ofertei
Εκτιμώμενη αξία
21,507,776.00 RON
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.