Publications Office of the EU
APRO 110/2026: Θεραπευτικές επιδέσμους ΙΙ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

APRO 110/2026: Θεραπευτικές επιδέσμους ΙΙ

  • Ανακοινώθηκαν
    20/05/2026
  • Εκτιμάται ότι δημοσιεύτηκαν
    25/05/2026
  • Δημοσιεύτηκε
    19/06/2026
  • Προθεσμία
    20/07/2026
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SERVICIO NAVARRO DE SALUD-OSASUNBIDEA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES220 Navarra
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33141110 Επίδεσμοι
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,989,855.80 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
10
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
APRO 110/2026
Περιγραφή

APRO 110/2026: Θεραπευτικές επιδέσμους ΙΙ

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.contrataciones.navarra.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
www.contrataciones.navarra.es
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.