Publications Office of the EU
Γερμανία-Βερολίνο: Φορητοί πυροσβεστήρες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Βερολίνο: Φορητοί πυροσβεστήρες

  • Δημοσιεύτηκε
    10/07/2020
  • Προθεσμία
    10/08/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    10/08/2020
  • Ανατέθηκαν
    20/11/2020
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Berliner Wasserbetriebe
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE300 Berlin
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE300 Berlin
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
35111320 Φορητοί πυροσβεστήρες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
0.01 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
EK-L_A-2020-0145
Περιγραφή

Rahmenvertrag über 48 Monate für die wiederkehrende Prüfung und Beschaffung tragbarer Handfeuerlöscher (ca. 6 700 Stück) auf allen Dienststellen der BWB, Prüfzyklus 2 Jahre.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://vergabekooperation.berlin/NetServer/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
10/08/2020 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
0.01 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: R.I.T.S GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Zum Gutshof
Πόλη: Oberbarnim
Ταχυδρομικός κώδικας: 15377
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.