Publications Office of the EU
Ostwache, νέα κατασκευή σταθμού διάσωσης· Εργασίες βαφής και βερνικώματος, επιστρώσεις - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ostwache, νέα κατασκευή σταθμού διάσωσης· Εργασίες βαφής και βερνικώματος, επιστρώσεις

  • Δημοσιεύτηκε
    12/03/2026
  • Προθεσμία
    22/04/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    22/04/2026
  • Ανατέθηκαν
    03/06/2026
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landeshauptstadt Kiel - Der Oberbürgermeister
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45442100 Εργασίες βαφής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
114,883.59 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
60.6.902.26
Περιγραφή

Ostwache, νέα κατασκευή σταθμού διάσωσης· Εργασίες βαφής και βερνικώματος, επιστρώσεις

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
22/04/2026 08:26
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Preis
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
114,883.59 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: massarbeit Handwerk
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Groß Wittensee
Ταχυδρομικός κώδικας: 24361
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.